Kontakt oss

Bedriftsidretten tilbyr mer enn 50 ulike aktiviteter. Vi er Norges 3. største særforbund med ca. 200.000 medlemmer. Ta kontakt med oss om du ønsker å få mer informasjon om vårt aktivitetstilbud og hvordan du kan samarbeide med Bedriftsidretten. 

I listen under finner du kontaktpersoner lokalt og på forbundskontoret. Vi ser frem til at du tar kontakt.

Forbundskontoret

Generalsekretær: Svenn Erik Bolle

Tlf: 913 66 164

Epost: svennerik.bolle@bedriftsidetten.no

Faktura/Kontakt/Medlemsservice: faktura@bedriftsidretten.no
forbund@bedriftsidretten.no
medlemsservice@bedriftidretten.no

Akershus Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Jarle Blindheim

Tlf D: 669 41 623

Tlf M: 975 63 038

Epost: jarle.blindheim@bedriftsidrett.no

Aust-Agder Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Arild Larsen

Tlf: 971 99 477

Epost: arild.larsen@bedriftsidretten.no


Buskerud Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Erik Fransson

Tlf: 932 57 468

Epost: erik.fransson@bedriftsidretten.no

Hedmark & Oppland Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Marianne Berg

Tlf: 926 41 281

Epost: marianne.berg@bedriftsidrett.no

Hordaland Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Trygve Hagen

Tlf D: 555 95 800

Tlf M: 982 37 761

Epost: trygve.hagen@bedriftsidretten.no

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Lars A.Helgemo

Tlf: 481 31 470

Epost: la@bedriftsidrett.no

Nord-Trøndelag Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Andrea Hagstrøm

Tlf D: 741 00 119

Tlf M: 990 12 514

Epost: andrea.hagstrom@bedriftsidretten.no

Nordland Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Stine Mosti

Tlf: 976 53 634

Epost: stine.mosti@bedriftsidretten.no

Oslo
Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Stein Aker

Tlf: 909 81 584

Epost: stein.aker@bedriftsidrett.no

Rogaland Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Torger Været

Tlf: 517 37 880

Epost: rogaland@bedriftsidrett.no

Sogn og Fjordane Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Trygve Hagen

Tlf D: 555 95 800

Tlf M: 982 37 761

Epost: trygve.hagen@bedriftsidretten.no

Telemark
Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Thomas Stornes

Tlf: 476 68 286

Epost: thomas.stornes@bedriftsidretten.no

Troms & Finnmark Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Ole M. Ekanger

Tlf: 951 35 488

Epost: ole.morten.ekanger@bedriftsidrett.no

Vest-Agder Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Sigmund Lode

Tlf: 922 27 108

Epost: sigmund.lode@bedriftsidretten.no

Vestfold
Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Erik Fransson

Tlf: 932 57 468

Epost: erik.fransson@bedriftsidretten.no

Østfold Bedriftsidrettskrets


Daglig leder: Stian Olbergsveen

Tlf: 995 47 770

Epost: stian.olbergsveen@bedriftsidretten.no

Levert av IdrettenOnline