Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 23 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 3. løp Stølsviga
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Havsøyveien 64 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 23 Apr
kl 16:00 - 23:00
Trondheim Bedriftsfotball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Fotballserien i Trondheim spilles på Eberg…
Tir 23 Apr
kl 16:00 - 17:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingsfrist: 23. Apr 2019
Påmeldingen gjelder fra 23. april til 11. juni.…
Tir 23 Apr
kl 17:00 - 13:30
Avslutningsturnering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Bowlingutvalget Romerike inviterer…
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball 7er - Vestlandshallen 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Åsane Senter 58
Påmeldingsfrist: 10. Apr 2019
Velkommen til sesongen 2019 i bedriftsfotball i…
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - OCC løp 3
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Oslo City Cup 2019, løp nr 3Dato: Tirsdag…
Ons 24 Apr
kl 13:00 - 17:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4 Velkommen til Terrengkarusellen i Kristiansand …
Ons 24 Apr
kl 16:00 - 17:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpekurset er for deg som trenger hjelp…
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 19:00
Gampen 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen Du er velkommen til å delta på alle…
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Smeaheia
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Sandnes Kommune…
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 3, Rudshøgda
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 3Dato: Onsdag…
Ons 24 Apr
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 1, Norsk Tipping
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 1 i Orientering sesongen 2019! …
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Kretsting NTBIK
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Annet   Statens Hus, Steinkjer Kretsting Nord-Trøndelag…
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Opplæringskveld Orientering
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Spiralen O-utvalget i Buskerud ønsker nye deltagere på løp…
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
K-ritt landevei, Rafnes
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   Herreveien 801
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 1
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Torggata 3 Første i Vestfold løpskarusell…
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Kringsjå SkoleLengde:…
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Bratten
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Endelig er det første løpet her!…
Tor 25 Apr
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 5. løp Nordea løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia / Fant Olsen Velkommen til Nordea…
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 18:30
Drammenskarusellen løp 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Øvre Sund Bru Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 19:30
Terrengkarusellen i Trondheim 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp   Folkelig trim og umenneskelig…
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 18:30
Løpekurs for hel-og halvmaraton
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadionveien 5 Går du med en drøm om å…
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 20:30
Kretsting, Akershus Bedriftsidrettskrets
Akershus Bedriftsidrettskrets   Annet   Strømsveien 80 Ordinært kretsting i Akershus…
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Løpekurs Namsos
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kurs   Finn Christiansen veg 1 Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets LØPEKURS NAMSOSTrenger du ny inspirasjon…
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Løpekurs Viderekommende - Steinkjer
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kurs   Steinkjer Ta løpegleden til  nye høyder-…
Lør 27 Apr
kl 09:00 - 15:00
VårCup 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Vi inviterer bedrifts- og vennelag til 7'er…
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bodø Nu-ligaen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Bedriftsfotball for alle! Hvilke bedrifter i…
Man 29 Apr
kl 14:00 - 18:00
Golf: Sesongen 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf   Hele Østfold GOLFSESONGEN 2019Golfsesongen settes i gang rundt…
Man 29 Apr
kl 16:00 - 18:00
Golfserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Golf  
Påmeldingsfrist: 10. Apr 2019
SerieVår serieturnering spilles som…
Man 29 Apr
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere STYRKE
Telemark bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Bli Sprekere Styrke, 6 timers parti over påske. …
Man 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Samordnet Rapportering 2019
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kurs   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 25. Apr 2019
Idrettsforbundet gjennomfører årlig…
Man 29 Apr
kl 17:30 - 20:00
Golf i Arendal og Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Velkommen til å bli med på…
Man 29 Apr
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Bli Sprekere Hverdagsyoga - 6 timers parti over…
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball i Arendal og omegn
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østenbuveien 80
Påmeldingsfrist: 3. Apr 2019
Velkommen til å bli med på seriespill…
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Ørebanen Sted: Ørabanen Dekke: Gress Spilletid:…
Tir 30 Apr
kl 14:00 - 15:30
Varden Trimkarusell 2019 1. løp - Herkules løpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Herkules kjøpesenter Velkommen til 1. løp i Varden trimkarusell…
Tir 30 Apr
kl 15:00 - 18:30
Varden Trimkarusell 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller løpe?Bli…
Tir 30 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 4. løp Fjære kirke
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 185 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 2, Statens Hus
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 2 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
Fotball: Haldenserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18 Den nyoppstartede fotballserien i Halden er…
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 2
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Essoskogen Sted: EssoskogenLengde: 3 km og 5,6…
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - OCC løp 4
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Oslo City Cup 2019, løp nr 4Dato: Tirsdag…
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Hopen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Dette blir gøy! Løp nummer 2 i…
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Mølleveien 9 Bedriftsfotball FredrikstadHer kan du melde…
Tir 30 Apr
kl 19:30 - 21:30
Fotball: Sarpsborgserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Albert Moeskaus vei 46 Praktisk informasjon for 2019-sesongenHer kan du…
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80 Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80 Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…
Ons 1 Mai
kl 03:00 - 05:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 1 Mai
kl 08:00 - 00:00
Oppstart Ti på Topp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Bli med i Bedriftsidrettens tur-kampanje Ti…
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsgolf 2019 - serie og utslagscup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Golf   Rogaland Bli med i kåringen av regionens beste…
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Lyngholen
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Ganddal IL Løpssted: Lyngholen …
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 23:00
SommerCupen i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Vi har den glede av å invitere til…
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Golfserien Byneset Syd 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Byneset Golfklubb, Hangerslettveien 1378 Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Golfserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Ålesund Golfklubb, Ålesundsvegen 1710, Solnør Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 22:00
Fotball 7-er serie herre & 5-er serie dame 201
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19 Invitasjon til bedrifts fotball serie & cup…
Tor 2 Mai
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 6. løp BDO løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia / Fant Olsen Velkommen til BDO løpetArrangører:…
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 18:30
Drammenskarusellen løp 2 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Spiralen Opp (motbakkeløp)Lengde:…
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - P2 OBIK/ABIK fellesløp
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P2 OBIK/ABIK…
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 14:00
Bowling: Østlandsmesterskapet
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6b Som en avslutning til årets bowlingserie…
Man 6 Mai
kl 17:00 - 15:00
Golfkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Østre Ålefjærvei 195
Påmeldingsfrist: 30. Apr 2019
Velkommen til Bedriftsgolf i…
Man 6 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 6 Mai
kl 17:00 - 21:00
Golf uteserien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   UTE-SERIEN 2019 - PÅMELDING…
Man 6 Mai
kl 18:00 - 20:00
Golfserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Golf   Vi inviterer til Bedriftsserie i Golf!Årets…
Tir 7 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 5. løp Asdal
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 7 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 3, GENO
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 3 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - OCC løp 5
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Oslo City Cup 2019, løp nr 5Dato: Tirsdag…
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 3
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Tredje løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 19:00
Tromsøkarusellen 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadionvegen 3 Kom i form med 18 ukentlige løp i…
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 00:00
Sommerserien 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Idrettsparken Pris: Kr. 3.900,- (inkl. baneleie og…
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 23:00
Bedriftsfotball i Molde 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   fannestrandvegen Seriespillet gjennomføres i perioden mai…
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 22:00
Fotball ute-serien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   FOTBALL 2019 UTESERIEN - PÅMELDING…
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 4, Norsk Tipping
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 4Dato: Onsdag…
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Bogafjell
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: SteinskvettenLøpssted:…
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Konnerud, Djupdalen
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 3
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Stadion 12 Sted: TønsbergmarkaLengde: 3,1 og og 5,9…
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: Stovner Øvelser: 100m –…
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Maihaugen, TelthusplassenLengde:…
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Bautaløpet
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   BautaløpetBautaløpet er gøy!…
Ons 8 Mai
kl 19:00 - 20:00
Finn løpegleden - Steinkjer
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kurs   Steinkjer Løpekurset for deg som er helt nybegynner…
Tor 9 Mai
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 7. løp NOV løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hamresanden Velkommen til NOV løpetArrangører:…
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Landfalløybrua Sted: Åssiden ElveparkLengde: 5 km (10 km…
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - P3 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P3 OBIKDato: Torsdag 09. mai kl.…
Tor 9 Mai
kl 18:30 - 20:30
Terrengsykkelkarusell på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Sykling   Forsvarsvegen 75 Akershus Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 20:30
Rulleski kurs
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski   Bedriftsidretten i samarbeid med Hei IL inviterer…
Fre 10 Mai
kl 00:00 - 23:59
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Hele Østfold Årets turkampanje er tilbake! :D 
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Elverum
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim   Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim   Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Lillehammer
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim   Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…
Lør 11 Mai
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Søn 12 Mai
kl 15:00 - 20:00
Golfserie 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Golf  
Påmeldingsfrist: 15. Apr 2019
Velkommen til golfserien 2019. Vi arrangerer…
Søn 12 Mai
kl 23:00 - 23:00
Golfserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf   Romerike
Påmeldingsfrist: 24. Apr 2019
Det er 2 spillere per lag. Lagene vil bli satt…
Man 13 Mai
kl 00:00 - 02:00
Golfserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Golf  
Påmeldingsfrist: 24. Apr 2019
Vi fortsetter suksessen fra i fjor med 2-manns…
Man 13 Mai
kl 16:30 - 18:30
Steinkjer Bedriftsgolf
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Golf   Midjo Golfbane
Påmeldingsfrist: 2. Mai 2019
Når: Mandager fra 17.30 og utover med…
Man 13 Mai
kl 17:00 - 20:00
Frisbeegolf serien 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Frisbeegolf   UTE-SERIEN 2019 - PÅMELDING ER…
Man 13 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
GOKART Bedriftsserie 2019, Elvedalen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Gokart   Snertingdalsvegen 1294
Påmeldingsfrist: 11. Apr 2019
I samarbeid med Elvedalen Gokartutleie har vi…
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102 Sommerserie 2019:Spilltype: 7ér…
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball, seriespill 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Hamar, Lillehammer, Kongsvinger, Gjøvik
Påmeldingsfrist: 8. Apr 2019
Velkommen til årets serie i…
Tir 14 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 6. løp Søndeled
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Daleveien Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 14 Mai
kl 15:00 - 18:00
Skau-Skau løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersbergveien 3
Påmeldingsfrist: 13. Mai 2019
Hjertelig velkommen til Skau-Skau-løpet i…
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 4, Telenor/Nestle
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 4 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 21:30
Bedriftsfotball uteserie 2019
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Stadionveien 5 Sandefjord:Oppstart: Uke 20, tirsdag…
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - P4 OBIK / AB løp 1
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P4 OBIK / AB løp 1Dato:…
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 200m –…
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 23:30
Harstadkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   GÅ, JOGG ELLER LØP – KORT ELLER LANG LØYPE - MED…
Ons 15 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 5, Ilseng
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 5Dato: Onsdag…
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
Gampen 2019 - 10K Mørkved
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Årets fjerde Gampenløp går av…
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Gjerpenkollen
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 4
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Teieskogen Sted: TeieskogenLengde: 3 og 6 km(ro…
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   CYFOR/FIH Pb 800, Lillehammer Sted: Start sør for PlantasjenLengde:…
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6 Altakarusellen 2019 - Gå, jogg eller løp – kort…
Tor 16 Mai
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 4
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Spiralen Sted: SpiralenLengde: Info kommerStart: Velg…
Man 20 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 5, Vallset / Stange
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 5 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - P5 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P5 OBIKDato: Tirsdag 21. mai kl.…
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 4
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Fjerde løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Ons 22 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 6, Koigen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 6Dato: Onsdag…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Damtjern-skauen
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 5
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Eikskogen Sted: EikskogenLengde: 5,2 og…
Ons 22 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 200m – 800m…
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: utsiktpkt Lågen, nord for…
Tor 23 Mai
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 8. Walther's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fant Olsen / Baneheia Velkommen til Walther's…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Supersprint Triatlon
Telemark bedriftsidrettskrets   Triatlon   TRIATLON CAMP 30-31 MARSKLIKK HERHar du lyst til…
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P6 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P6 OBIKDato: Torsdag 23. mai kl.…
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 5
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Pukerudlinna Sted: Pukerudlinna (motbakkeløp)Lengde: ca…
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 21:00
Marikollen Opp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Marikollen idrettspark Torsdag 23. mai inviterer Foss Sport og…
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 15:00
Celsastafetten 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Bedriftsidretten i Nordland er stolte over…
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 16:00
Kystjegerløpet
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Sirvåg Kystfort Klar for en utfordring i Sirevåg kystfort! …
Lør 25 Mai
kl 14:00 - 15:30
Damedilten
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Teaterplassen 2 Starten går kl. 15.00 ved Tyholmen Hotell i…
Man 27 Mai
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 28 Mai
kl 14:00 - 17:30
Hvitløypa
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Solbergveien
Påmeldingsfrist: 27. Mai 2019
Hvitløypa har vært ei løype…
Tir 28 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 7. løp Fjære skole
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Bringsværveien 11 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 28 Mai
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P7 OBIK / AB løp 2
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P7 OBIKDato: Tirsdag 28. mai kl.…
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 6, Arve Hagen BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 6 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 100m –…
Ons 29 Mai
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 7, Stavåsrunden
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 7Dato: Onsdag…
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Darbu, Dunserud
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 6
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29 Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…
Tor 30 Mai
kl 09:00 - 14:00
Drammenselva Rundt
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Sykling   Årets hyggeligste familiearrangement! Bli…
Tor 30 Mai
kl 15:00 - 18:00
Kongsvingerrittet 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Sykling   Velkommen til Kongsvingerrittet…
Man 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Bike & Run 2019 Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Annet   Strandvegen 100
Påmeldingsfrist: 21. Mai 2019
Bike & Run er en lavterskel folkehelsestafett…
Tir 4 Jun
kl 15:00 - 18:30
5 topper
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Vi arrangerer for 3. gang langløpet 5…
Tir 4 Jun
kl 16:30 - 18:45
Rulleskikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   Storås langrennsarena Velg nivå: Nybegynner eller…
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P8 OBIK / AB løp 3
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P8 OBIK / AB løp 3Dato:…
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 7, SpareBank 1 Østlandet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 7 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 8, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 8Dato: Onsdag…
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 7
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Essoskogen Løypebeskrivelse: Ved 200 m svinger…
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Vikseterveien 18,
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Sted: StovnerØvelser: 100m – 400m…
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Motbakkeløp, StrandtorgetLengde:…
Tor 6 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 9. Arild's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fant Olsen / Baneheia Velkommen til Arild's…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Sykling   Østenbuveien 80 Start og mål er bak Sparebanken Sør…
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P9 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P9 OBIKDato: Torsdag 06. juni…
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 6
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Øvre Sund Bru Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 20:30
Terrengsykkelkarusell på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Sykling   Forsvarsvegen 75 Akershus Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 11 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 8. løp Åsbieskogen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Åsbieveien 25 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 11 Jun
kl 16:00 - 17:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12 AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell, løp 8
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   BDO - milaEgen info kommer
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P10 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P10 OBIKDato: Tirsdag 11. juni…
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 8, Løten Kommune
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 8 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
OBIK Terrengløp 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 9, Domkirkeodden
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Hamar Gå-Joggen løp 9Dato: Onsdag 12.…
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Løpskarusellen består av 8…
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Landfalltjern
Tor 13 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 10. Hennig-Olsen løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersberg Velkommen til Hennig Olsen Is…
Tor 13 Jun
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 13 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P11 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P11 OBIKDato: Torsdag 13. juni…
Tor 13 Jun
kl 18:00 - 20:00
Terrengsykkelkarusell på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Sykling   Almenningsvegen Akershus Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Fre 14 Jun
kl 16:30 - 20:00
Ottestad Bedriftscup 5´er Fotball
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Statsminister Otto Blehrs Veg
Påmeldingsfrist: 15. Mai 2019
Hei og velkommen til Ottestad Bedriftscup i…
Tir 18 Jun
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 9. løp Nedenes
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Natvigveien 1 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P12 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P12 OBIKDato: Tirsdag 18. juni…
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 9, IF / Elverum OK
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 9 i Orientering sesongen 2019! …
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 20:30
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertseter Sted: LambertseterØvelser: 200m –…
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 5
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Femte løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 10, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 10Dato: Onsdag…
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 20:00
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Strømsø
Tor 20 Jun
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 11. Repstad løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Kvernhusvannet Velkommen til Repstad…
Tor 20 Jun
kl 18:30 - 20:30
Terrengsykkelkarusell på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hvalstjernveien Akershus Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 19:00
Orienteringsløp - P13 OBIK
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering   Løpstype: P13 OBIKDato: Tirsdag 25. juni…
Tir 25 Jun
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 10, MjøsaO
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 10 i Orientering sesongen 2019!…
Ons 26 Jun
kl 15:00 - 18:00
Sommerskogsløpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Møllevannsveien 50
Påmeldingsfrist: 25. Jun 2019
Halvmaraton fra Stemmen(Øvrebø) -…
Ons 26 Jun
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 11, Moskogen, Moelv
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 11Dato: Onsdag…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 8 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmelding fotball - Uteserien Kr.sandFrist…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 19:00
Løpekurs med Gunhild Halle Haugen
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Gunnar Thoresens Vei 4
Kursinnhold (nivåtilpasset…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdalshallen
Når: Miniserien i…   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Sted: Drammen videregående…   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 21:00 - 20:00
Levanger Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Trønderhallen
Bedriftskanonball på Levanger har blitt en…   Les mer  
Man 4 Feb
kl 21:00 - 22:00
Bingefotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Seriespill i bingefotballBingefotball er en nytt…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 18:30
Dans (Dancesation) / onsdager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 18:30 - 17:30
Puls / onsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE PULSStyrketrening med vekt på…   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 18:00
Yogakurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / tirsdager kl. 16.00 (miksparti )
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 18:30 - 17:30
Hverdagsyoga / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:30 - 16:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sterkere
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien
Bli Sterkere med fysioterapeut Juliane Næss…   Les mer  
Man 28 Jan
kl 16:30 - 15:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 17:15 - 16:15
Puls / torsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE PULSStyrketrening med vekt på…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Onsdag 23. januar er det igjen klart for…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Kirkeveien 1
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball treningsgruppe VÅR 2019, Breivikahall
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Beskrivelse Volleyball trening i…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball vår 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Kanonball Stjørdal Vår 2019Endelig…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke / mandager kl 1700 (miksparti videregående)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / mandager kl. 16.00 (dameparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2019 (uke 4-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Søn 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Tennis - vinterliga
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Tor 10 Jan
kl 21:00 - 20:00
Steinkjer Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Steinkjerhallen
Vi kickstarter 2019 med oppstart av vår…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 09:00 - 19:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening, Yoga og…   Les mer  
Fre 4 Jan
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Biljard Trondheim…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 22:30
Ski på Topp Salten
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Salten
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Lør 1 Des 2018
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Narvik
Ski på Topp starter 1.desember!Vi…   Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 20:00 - 23:00
Trondeim Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Kanonballserien spilles i Ranheimshallen…   Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 20:30 - 22:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivegen 69-80
Bli med og delta i vår lavterskelserie i…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Kampene avvikles på kveldstid i…   Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 18:00 - 23:00
Bedriftshåndballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Gode kampforhold i Trondheim Spektrum, fysisk…   Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2018/2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2, 2335 Stange
Velkommen til curlingserien sesongen 2018/2019!…   Les mer  
Tor 20 Sep 2018
kl 18:30 - 20:00
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
Skytinga på Stjørdal er i gang…   Les mer  
Tir 18 Sep 2018
kl 17:00 - 21:00
Bedriftsbowlingserie på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30
Serien spilles med 3-mannslag. Damer og herrer…   Les mer  
Man 20 Aug 2018
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Merk: Påmelding innen 16.august kl.…   Les mer  
Tor 21 Jun 2018
kl 20:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2018/2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 17 Apr
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Tir 16 Apr
kl 17:00 - 18:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Man 15 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12
AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - P 1 OBIK kortdistanse
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering  
Løpstype: P1 OBIK kortdistanseDato:…   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 18:00 - 20:00
Kickstart på løpesesongen!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Bli med på å kick-starte…   Les mer  
Tor 11 Apr
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 4. løp Unicon løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Odderøya
Velkommen til Unicon…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 2, Koigen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp  
Gå-Joggen løp 2Dato: Onsdag…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Fotland
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: Dalanekommunenes BIL og…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Helleveien 30
NHH B.I.L innbyr til…   Les mer  
Ons 10 Apr
kl 08:00 - 09:30
Sykle til jobben - frokostmøte
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Forus Sportssenter
Sykle til jobben-aksjonen får deg og dine…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
Årsmøte i Forus Småbedrifters B.I.L
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Forus Sportssenter
Årsmøte for bedriftsidrettens…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:30 - 20:30
ABC-kurs for bedriftsidrettslaget
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kurs   Forus Sportssenter
På kurset vil du lære mer om regler…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter
Andre løp i Springkarusellen 2019. Du kan…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - OCC løp 2
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering  
Oslo City Cup 2019, løp nr 2Dato: Tirsdag…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
Samordnet Rapportering 2019
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kurs   Forus Sportssenter
Idrettsforbundet gjennomfører årlig…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 9 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 2. løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35
Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…   Les mer  
Man 8 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Man 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
AktiveUte Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 12
AktiveUte Bootcamp passer for både kvinner…   Les mer  
Lør 6 Apr
kl 12:00 - 14:00
Kretsting MNSBIK
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Annet   Ingvald Ystgaards vei 3A
TIL            …   Les mer  
Lør 6 Apr
kl 10:00 - 16:00
Vårspretten
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Tor 4 Apr
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 3. løp Sparebanken Sør
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Fant Olsen
Velkommen til Sparebanken Sør…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 18:00 - 20:00
Kretsting
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Annet   Kniksens Plass 3
Kretsting - 2019Vi har gleden av å invitere…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 1, Jernbanemuseet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Hamar
Gå-Joggen løp 1Dato: Onsdag…   Les mer  
Ons 3 Apr
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør. Øksnevadskogen
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: Rogaland Politi…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Ekeberg Idrettshall
Tirsdag 2. april  - 18.00 –…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
Kretsting Vestfold Bedriftsidrettskrets
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Stadionveien 5
Vestfold Bedriftsidrettskrets ønsker alle…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
Orienteringsløp - OCC løp 1
Oslo bedriftsidrettskrets   Orientering  
Oslo City Cup 2019, løp nr 1Dato: Tirsdag…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 29. januar til 2.…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 1. løp Hove
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hoveveien 100
Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…   Les mer  
Tir 2 Apr
kl 08:00 - 09:30
Sykle til jobben - frokostmøte
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Forus Sportssenter
Sykle til jobben-aksjonen får deg og dine…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 1 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13
Stevne for luftrifle og…   Les mer  
Lør 30 Mar
kl 09:00 - 17:00
Vår-Cup Mix-Volleyball 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslihallen, Sandslivegen 100
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…   Les mer  
Fre 29 Mar
kl 18:30 - 17:00
Drammenslekene
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Samlinger   Schwartz gate 6a
Dann ditt drømmelag og bli med på en…   Les mer  
Tor 28 Mar
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 28.-29. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar inviterer til…   Les mer  
Tor 28 Mar
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 2. løp Brannvakt løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Fant Olsen
Velkommen til Brannvakt…   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 18:00 - 20:00
Kretsting 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Møte   Dyreparkveien 1
Det innkalles til Kretsting for perioden…   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 27 Mar
kl 17:00 - 18:00
O-løp Sør. Ølbergskogen
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: ConocoPhillips…   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 18:30 - 21:00
KlubbAdmin - basiskurs for bedriftsidrettslaget
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kurs   Forus Sportssenter
KlubbAdmin er et IT-system som alle idrettslag og…   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 18:00 - 20:00
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Ekeberg Idrettshall
Tirsdag 26. mars  - 18.00-…   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Det legges opp varierte treningsøkter hvor…   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 17:00 - 18:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Tir 26 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Man 25 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 25. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…   Les mer  
Man 25 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 25 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Lør 23 Mar
kl 10:00 - 17:00
Kretsmesterskap i bordtennis
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Fokushallen, Traktorveien 15,
JIL Oslo inviterer med dette til kretsmesterskap…   Les mer  
Lør 23 Mar
kl 09:00 - 20:00
Hel Volley 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Elvenget 20
Turnering for vennelag, volleyballag,…   Les mer  
Tor 21 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bodøs Høyeste 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Scandic Havet, Bodø
Bodøs høyesteBli med opp trappene…   Les mer  
Tor 21 Mar
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115,
Sted: Berskaughallen på…   Les mer  
Tor 21 Mar
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 21.-22. mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Skytterutvalget i Hamar inviterer til…   Les mer  
Ons 20 Mar
kl 19:00 - 21:00
Fotballcup i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
 Hvem kan delta?Bedriftsidrettslag og…   Les mer  
Ons 20 Mar
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate 47
Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…   Les mer  
Ons 20 Mar
kl 17:15 - 19:15
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1 og 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6a
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Ons 20 Mar
kl 17:00 - 19:00
Gå-joggen Vinter løp 6
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp  
6. løp Gå-joggen Vinter. Start og…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter
Det er klart for første løp i…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:00 - 19:00
Bli Sprekere
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Det legges opp varierte treningsøkter hvor…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 17:00 - 18:00
Løpekurs for nybegynnere gruppe 3
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpekurset er for deg som trenger hjelp…   Les mer  
Tir 19 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 18.mars
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting  
Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…   Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion
Større skiglede med bedre teknikk!For deg…   Les mer  
Man 18 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
  Les mer  
Man 18 Mar
kl 17:00 - 18:00
Viking Cup 2019 - CURLING
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling  
Velkommen til Viking Cup 2019!Innledende kamper…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 19:00 - 01:30
SUPERHELG i Stavanger - Cupfest
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fest   Clarion Energy
Velkommen til stor cupfest i byens nye storstue i…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 13:00 - 17:00
SUPERHELG i Stavanger - Super Strong
Rogaland bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Forus Sportssenter
Velkommen til konkurreres det i Mesterens…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 09:00 - 16:00
SUPERHELG i Stavanger - Curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 09:00 - 17:00
SUPERHELG i Stavanger - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter
SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 09:00 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Stavanger og Sola
Velkommen til stor lørdagsturnering 16.…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 09:00 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Åsenhallen - Sola
Velkommen til stor lørdagsturnering 16.…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 08:30 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Stavanger og Sola
Velkommen til stor lørdagsturnering 16.…   Les mer  
Lør 16 Mar
kl 08:30 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - innebandy
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Stavanger og Sola
SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…   Les mer  
Fre 15 Mar
kl 18:00 - 16:00
SUPERHELG i Stavanger - SuperBowl
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   LuckyBowl - Åsen