Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 6 Oct
kl 20:00 - 22:00
Volleyball, treninger og bedriftsserie
Telemark bedriftsidrettskrets   Volleyball   Vi inviterer til trening og seriespill i…
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 20:00
Sykkelkarusellen Grenland, Årsmøte
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   Velkommen til årsmøte i TBIK…
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Inneserien i Bedriftsfotball 21/22
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   VI TAR MATTA TILBAKEBedriftsfotballen kan endelig…
Sat 13 Nov
kl 10:00 - 18:00
Curling turnering
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   CURLING TURNERING 13 november 2021 -…
Tue 30 Nov
kl 18:00 - 21:00
Geiteryggen-løpet 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   NYHET! Bli med på et magisk…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 12 Sep
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserien 2021-2022
Telemark bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bedriftsserien i Bowling. Åpningscup…   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Vel møtt til nytt parti med Hverdagsyoga i…   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Styrke
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Ny runde med Bli Sterkere i Skien høsten…   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:30 - 21:00
Bordtennis Bedrift
Telemark bedriftsidrettskrets   Bordtennis  
Bli med på Bordtennis Torsdager fra…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 08:00 - 23:30
Ti på Topp Vinje.
Telemark bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp Vinje er en digital…   Les mer  
Sat 1 May
kl 08:00 - 23:30
Ti på Topp Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp Grenland er en turkonkurranse og…   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 16:30 - 19:00
Varden trimkarusell 2021 - 7 høstløp
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   i
Velkommen til Varden trimkarusell 2021Siste…   Les mer  
Wed 24 Mar
kl 10:00 - 20:00
Aktiv Bedrift - Virtuell aktivitetskampanje
Telemark bedriftsidrettskrets   Annet  
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 00:00 - 14:00
GPX Karusellen 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
GPX Karusellen 2021En virtuell trimkarusellHva er…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 20:00
Sykkelkarusellen Grenland, Siste k-ritt fra Rafnes
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling  
SYKKELKARUSELLEN GRENLANDBli med på…   Les mer  
Sat 18 Sep
kl 09:00 - 17:00
NM Bedriftsgolf 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Telemark Bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 10:00 - 20:00
Grep Grenlandsløpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Grep Grenlandsløpet er et mangfoldig…   Les mer  
Thu 20 May
kl 15:00 - 17:30
Vestmar trimkarusell 2021 - 3 høstløp
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Velkommen til Vestmar trimkarusell…   Les mer  
Mon 26 Apr
kl 16:00 - 20:00
Golf uteserien 2021 - TBIK
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Bli med på årets golf ute-serie…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline