Norges Bedriftsidrettsforbund

Norges Bedriftsidrettsforbund

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Okt
kl 16:30 - 17:30
Bli sprekere ute - tirsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 2, 24.-25. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Påmeldingsfrist: 23. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 17:00
Alta bedriftsfotball 5er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 20. Okt 2019
Alta bedriftsfotball – fotballturnering 5er…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 18:00
Vestfold Idrettsfestival
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Husebygrenda 60, Velkommen til årets morsomste turnering for…
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 2. Okt 2019
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 28 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 28 Okt
kl 19:15 - 20:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 28 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 29 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 2.løp Birkenlund
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Heia snuplass Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Kanonballturnering 2Vi ønsker velkommen…
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting   Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…
Ons 30 Okt
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 31 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 3, 31.oktober-1.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 3,…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Haaland Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Annet   Haaland Bedriftsidrettslag har igjen den store…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Lagcup i bedriftsbowling
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Bowlingutvalget ønsker velkommen til…
Lør 2 Nov
kl 08:00 - 12:30
Back to the 80's & 90's
Forus Sportssenter   Gruppetimer   Forus Sportssenter Rogaland bedriftsidrettskrets Velkommen til morsom "retro"…
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 18:00
FotballLørdag i Forus Sportssenter!
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 1. Nov 2019
Bedriftsfotballen er snart slutt for i…
Lør 2 Nov
kl 10:00 - 20:00
Høst-Cup Mix-Volleyball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 21. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Man 4 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 5 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 3.løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hauslandsveien Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16 Serien sparkes igang i november og avsluttes i…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 21. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Ons 6 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 18:00
Trappecupen - Løp 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Jonas Lies vei 65
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 7 Nov
kl 17:30 - 22:00
SUSBIL - innefotball cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter Innefotball med SUSBILVelkommen til…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 4, 7.-8. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 4,…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 21:00
Lillehammer Indoor Cup
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45, Håkons hall
Påmeldingsfrist: 16. Okt 2019
Vi har gleden av å invitere til nok en…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugarhallen Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - bowling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 19:00 - 01:30
SYDVESTEN LørdagsCup - Cupfest
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fest   Høvleriet
Påmeldingsfrist: 31. Okt 2019
Velkommen til cupfest på…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 28. Okt 2019
Golfsimulatorserien på Steinkjer…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 11 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 11 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 12 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 4.løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 10
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Tiende og siste løp i Springkarusellen…
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 3
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Kanonballturnering 3Vi ønsker velkommen…
Ons 13 Nov
kl 17:55 - 19:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 19:00
BNI Rogaland - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter Kanonball med BNI RogalandVelkommen til sosial…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 19:00
Trappecupen - Løp 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Lars Hilles gate 18 Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen 2019…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Karmsund Idrettshall Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 5, 14.-15.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 5,…
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 17:00
Bordtennisstevne for A-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   schweigaardsgate 21 Gjensidige inviterer til…
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 14:00
Padelturnering
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Annet   Ingeniør Rybergs gate 99, Bedriftsidretten og Drammen Padel inviterer til…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sem Sælandsvei 26 Universitetet i Oslo BIL inviterer til…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 18 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 18 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 19 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 5.løp Asdal
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Lunderød 60 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 20 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 21:30
Fotball inneserie 19/20 Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Fotball inne-serie 19/20 GrenlandVil du spille…
Tor 21 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 19:00
Trappecupen - Løp 3 & Pizzabuffet!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Lars Hilles gate 30
Påmeldingsfrist: 18. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen 2019…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 6, 21.-22. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 6,…
Tor 21 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 23 Nov
kl 13:00 - 16:30
Ekstraordinært kretsting 23.november
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Styret i Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets…
Lør 23 Nov
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 7 MED FINALER, 23.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne med…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 25 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 26 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 6.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 26 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 4
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 21. Nov 2019
Kanonballturnering 4Vi ønsker velkommen…
Ons 27 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 28 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 8, 28.-29. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 8,…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 28 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 30 Nov
kl 08:30 - 19:00
Tromsø Cup 2019, 7-er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Påmeldingsfrist: 20. Nov 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 30 Nov
kl 10:00 - 16:30
Floorball Open
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12 VELKOMMEN TIL FLOORBALL OPEN 2019!Dette er…
Søn 1 Des
kl 12:00 - 14:00
Adventskarusell 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   BeskrivelseBedriftsidretten i Nordland arrangerer…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 7. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 2 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 3 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets