Norges Bedriftsidrettsforbund

Norges Bedriftsidrettsforbund

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
Volleyball Mix-serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 13. Feb 2020
Volleyball Mix-serie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
5-er Fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
5-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
3-er fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
3-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Nordbyhallen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 19, 27.-28. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne,, MED…
Tor 27 Feb
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 14:00
Halvmaraton bowling Arendal 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4
Påmeldingsfrist: 25. Feb 2020
Turneringen er singleturnering i klassene herre…
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 17:00
FIFA4REAL
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Torsnesveien 12 Berba-spins og straffespark - hvem kommer lengst?…
Lør 29 Feb
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 20 FINALER, 29. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne, MED…
Søn 1 Mar
kl 17:00 - 23:00
Innebandy trening-serie Våren 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Innebandy   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 24. Feb 2020
Innebandy trening-serie vår 2020,…
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp Mandager 8 uker
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Gymsalen på Drammen Videregående. Danvikgata 25.  Velkommen!Sprekere Bootcamp passer for…
Man 2 Mar
kl 18:00 - 18:00
Styrketrening for løpere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Danvikgata 25. I gymsalen. Velkommen!Bli en bedre løper og hold deg…
Man 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 2 Mar
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 3 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 3 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
Harstadkarusellen vinterløp 2 av 4
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2 Vinter og snø er ingen hindring for…
Ons 4 Mar
kl 16:30 - 17:30
Løpekurs for nybegynnere 1. Finn løpegleden!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen på Marienlyst Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 4 Mar
kl 16:55 - 18:00
Hverdagsyoga
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Frisklivssentralen Inngang B. Shwartz gate 6. Timen holdes av fysioterapeut Carina…
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 20:00
Sparekassa Skikarusell - 8.renn Granestua
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Velkommen til Sparekassa Skikarusell sitt siste…
Ons 4 Mar
kl 17:30 - 18:30
Løpekurs for nybegynnere 2. Finn løpegleden!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen på Marienlyst Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 17:00
Sprekere Bootcamp Torsdager 5 uker
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25. I gymsalen. Velkommen!Sprekere Bootcamp passer for både…
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ekstraordinært kretsting
Rogaland bedriftsidrettskrets   Møte   Haugesund, Clarion Collection Amanda Hotel Iht. vedtak på kretstinget i 2019 innkalles…
Tor 5 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 21, 5.-6. mars
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 21,…
Tor 5 Mar
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 9 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Sarves Alta Opp&Ned 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6 Vi gjentar fjorårets suksess. Årets…
Man 9 Mar
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 10 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 17:00
Kretsmesterskap i bedriftsbowling
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30 Kretsmesterskapet holdes på Lucky Bowl…
Tir 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Velkommen!Effektiv styrketreningsøkt som…
Tir 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Springkarusellen 2020 Løp 1
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet ved Sletten senter Vi ønsker velkommen til 1. løpet…
Ons 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 12 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 12 Mar
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Nordbyhallen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 12 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 22, 12.-13. mars
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 22,…
Tor 12 Mar
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 13 Mar
kl 19:00 - 18:30
SUPERHELG i Stavanger - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Forus Sportssenter Velkommen til stor turnering 13.-14. mars…
Fre 13 Mar
kl 19:00 - 17:00
SUPERHELG i Stavanger - SuperBowl
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   LuckyBowl - Åsen SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…
Lør 14 Mar
kl 06:00 - 19:00
Sesilåmi
Rogaland bedriftsidrettskrets   Ski   DELTA I SESILÅMI MED…
Lør 14 Mar
kl 06:00 - 19:00
Sesilåmi
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   DELTA I SESILÅMI MED…
Lør 14 Mar
kl 08:30 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - innebandy
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Stavanger og Sola SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…
Lør 14 Mar
kl 09:00 - 17:00
SUPERHELG i Stavanger - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 17:00
SUPERHELG i Stavanger - Curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall SUPERHELG i Stavanger er for bedriftslag og andre…
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 19:00
SUPERHELG i Stavanger - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Åsenhallen - Sola Velkommen til stor lørdagsturnering 16.…
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 19:00
SUPERHELG i Stavanger - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Stavanger og Sola Velkommen til stor lørdagsturnering 14.…
Lør 14 Mar
kl 10:00 - 17:00
Kretsmesterskapet i bordtennis 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Traktorveien 15 JIL Oslo inviterer med dette til kretsmesterskap…
Lør 14 Mar
kl 14:00 - 18:00
SUPERHELG i Stavanger - Super Strong
Rogaland bedriftsidrettskrets   Annet   Forus Sportssenter Velkommen til konkurreres det i Mesterens…
Lør 14 Mar
kl 19:00 - 01:30
SUPERHELG i Stavanger - Cupfest
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fest   Clarion Energy
Påmeldingsfrist: 28. Feb 2020
Velkommen til stor cupfest i byens nye storstue i…
Man 16 Mar
kl 16:30 - 20:00
Bergensmesterskapet i Bordtennis 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Haukelandshallen, St. Olavs vei 50 Velkommen til Bergensmesterskapet i bordtennis…
Man 16 Mar
kl 17:00 - 20:00
Vikingcup 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
Påmeldingsfrist: 1. Mar 2020
Velkommen til Vikingcup 2020.I tradisjonens tro…
Man 16 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Tir 17 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 17 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 17 Mar
kl 19:00 - 20:00
Harstadkarusellen vinterløp 3 av 4
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2 Vinter og snø er ingen hindring for…
Ons 18 Mar
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 6
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 18 Mar
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 19 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 23, 19.-20. mars
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 23,…
Tor 19 Mar
kl 18:30 - 00:00
Trondheim høyeste
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   «Ta trappa til toppen, tar du heisen ryker…
Lør 21 Mar
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne, Kløfta
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 21 Mar
kl 10:00 - 17:00
SØRLANDSKASTET
Agder bedriftsidrettskrets   Handball   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80
Påmeldingsfrist: 18. Mar 2020
Spillere: Hvert lag kan bestå av 12…
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere Bugårdshallen - 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Bugårdshallen, Sportsveien Bli Sprekere med fysioterapeut Juliane Næss…
Man 23 Mar
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 23 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Tir 24 Mar
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 24 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 24 Mar
kl 18:00 - 18:00
Løpekurs
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2 Løpekurs med 3 kurskvelder Tirsdag…
Tor 26 Mar
kl 13:00 - 17:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Påmeldingsfrist: 25. Mar 2020
Velkommen til Terrengkarusellen i…
Tor 26 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 26 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bodøs Høyeste 2020 - Trappeløpet
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Bodøs høyesteBli med opp trappene…
Tor 26 Mar
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 24, 26.-27.mars
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 24,…
Lør 28 Mar
kl 09:00 - 21:00
Drammenslekene 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Samlinger   Schwartz gate 6a Akershus Bedriftsidrettskrets Årets morsomste turnering for voksne i…
Lør 28 Mar
kl 11:00 - 14:00
Bergmannsknallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Skyting   Gesellveien 25 Bergmanns-knallen nr. 15, et skytestevne…
Søn 29 Mar
kl 10:00 - 18:00
Forus Futsalcup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Futsal   Forus Sportssenter
Påmeldingsfrist: 22. Mar 2020
Futsal for venner og bedriftsidrettslag i Forus…
Man 30 Mar
kl 16:00 - 20:00
Golf: Serien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf   Bli med på Bedriftsidrettens golfserie -…
Man 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Tir 31 Mar
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 31 Mar
kl 18:00 - 20:00
Springkarusellen 2020 Løp 2
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet ved Sletten senter Vi ønsker velkommen til 2. løpet…
Tir 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
Harstadkarusellen vinterløp 4 av 4
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2 Vinter og snø er ingen hindring for…
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…
Man 6 Apr
kl 11:00 - 14:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Påmelding fotball - Uteserien Kr.sandFrist…
Man 6 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Tir 7 Apr
kl 16:00 - 23:00
Bedriftsserien i Fotball Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Info om seriespillet Seriespillene…
Tir 14 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 1. løp Hove
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hoveveien 100 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Velkommen til årets første…
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 14 Apr
kl 17:30 - 19:30
Løpekurs med Gunhild Halle Haugen
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Greveskogen Idrettspark, Hortensveien 9 Tirsdager 14.04, 21.04 og 28.04.17.30-18.30…
Tir 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
Yoga Sandefjord 10 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyskole, Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Haldenserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18 Vårens og omsider høstens mest…
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Merkurveien 4 Vårens vakreste fotballeventyr i…
Ons 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Yoga Horten 10 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Alva Yoga, Storgata 98 Kom på yoga etter jobb, og finn igjen…
Tor 16 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Lør 18 Apr
kl 08:00 - 16:00
Vår-Cup 2020 - Mix Volleyball
Vestland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100, Sandslihallen
Påmeldingsfrist: 1. Apr 2020
Volleyballutvalget inviterer Volleyballagene til…
Lør 18 Apr
kl 09:00 - 00:00
Vårcup
Telemark bedriftsidrettskrets   Annet   Bedriftsidretten i Telemark inviterer til…
Man 20 Apr
kl 16:30 - 19:00
Sparekassa orienteringskarusell 2020- løp 1
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Tjenndalen Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 20 Apr
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Med stort engasjement, mye moro og hygge, ligger…
Man 20 Apr
kl 18:10 - 19:10
Løpsintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen INTERVALLER MED…
Man 20 Apr
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsfotball Ørsta/Volda 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Til våren starter vi opp…
Tir 21 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 2. løp Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Terje Løvås vei 10 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Velkommen til årets andre løp i…
Tir 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Springkarusellen 2020 Løp 3
Vestland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet ved Sletten senter Vi ønsker velkommen til 3. løpet…
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 12:00
Tromsøkarusellen 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Kvaløyvegen 38, Folkeparken Terminliste Tromsøkarusellen 2020 er…
Ons 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
Gampen 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   VelkommenDu er velkommen til å delta…
Ons 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
Vestfold løpskarusell 2020
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Bli med på Vestfolds morsomste…
Ons 22 Apr
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Sørdalskarusellen 2020. For å…
Tor 23 Apr
kl 16:30 - 19:00
Terrengløp Ladestien
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Les mer om Terrengkarusellen 2020 her
Tor 23 Apr
kl 17:00 - 19:00
Drammenskarusellen løp 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: Drammen Sentrum (Start og mål ved…
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 23:00
VårCup 2020 (lavterskel)
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Kanonballturnering MIX klasseTorsdag 23.04600,-…
Lør 25 Apr
kl 09:00 - 16:00
VårCup 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress Vi inviterer våre deltakere, bedriftslag og…
Lør 25 Apr
kl 14:00 - 17:00
Woodcon trappeløp - i verdens høyeste trehus
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Tårnvegen 55 Velkommen til en skikkelig syrefest for beina.…
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 22:00
VårCup 2020 (viderekomment nivå)
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Kanonballturnering MIX klasseSøndag…
Man 27 Apr
kl 16:30 - 19:00
Sparekassa Orienteringskarusell 2020- løp 2
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Longum Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Leiraveien 2 8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 28 Apr
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 3. løp Hisøy
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Havsøyveien Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten Terrengkarusell er for alle! Vi…
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 19:00
Varden trimkarusell 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til Varden trimkarusell 2020Varden…
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 35b Løpskarusellen består av 8…
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 21:00
Fotball uteserie 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Bedriftsfotball 2020Bedriftslag, student- og…
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling   Lyst til og være med å sykle? Vi…
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
Bedriftsfotball 7er - Vestlandshallen 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Åsane Senter 58
Påmeldingsfrist: 3. Mar 2020
Velkommen til sesongen 2020 i bedriftsfotball i…
Tor 30 Apr
kl 17:30 - 00:00
Terrengløp NGU Laderunden
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Les mer om Terrengkarusellen her
Man 4 Mai
kl 15:30 - 18:00
Sparekassa Orienteringskarusell 2020- løp 3
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Langsæveien 4 Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 4 Mai
kl 16:00 - 18:00
Bedriftsgolf 2020 - serie og utslagscup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Golf   Rogaland Bli med i kåringen av regionens beste…
Man 4 Mai
kl 17:00 - 19:00
Fotballserien Hamar 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 5. Apr 2020
             …
Man 4 Mai
kl 17:00 - 15:00
Golfkarusellen 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Østre Ålefjærvei 195
Påmeldingsfrist: 30. Apr 2020
Velkommen til Bedriftsgolf i…
Man 4 Mai
kl 18:00 - 22:00
7-er fotball serie & cup 2020, Skarphallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19, Skarphallen
Påmeldingsfrist: 8. Apr 2020
7-er Fotball serie & Cup 2020, Kunstgress i…
Man 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Fotballserien i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skolegata 30 Vi ønsker velkommen til…
Tir 5 Mai
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 4. løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten Terrengkarusell er for alle! Vi…
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 20:00
OBIK TERRENGLØP 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Sognsvann OBIK inviterer alle løpeglade til…
Ons 6 Mai
kl 16:30 - 20:00
Golf ute-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   Velkommen til Golf ute-serien Telemark…
Ons 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Maihaugenløpet arrangeres på…
Tor 7 Mai
kl 17:00 - 19:00
Drammenskarusellen løp 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Sted: NordbykollenLengde: 3,2 kmStart: Velg…
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 00:00
Terrengløp Bakken gård
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Løp   Les mer om Terrengkarusellen her
Søn 10 Mai
kl 07:00 - 19:00
Ti på topp Vestfold 2020
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ti på topp   vestfold Ti på topp gjør det enkelt å…
Man 11 Mai
kl 16:00 - 20:00
Golf
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Golf   Vi inviterer til Bedriftsserie i Golf!Her er er…
Man 11 Mai
kl 16:30 - 19:00
Sparekassa Orienteringskarusell 2020- løp 4
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Trommestadveien 64 Det er fri start mellom kl. 16.30 og 18.00. Du…
Man 11 Mai
kl 20:00 - 21:30
Ute fotball 7'er
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sem Idrettspark, Andebuveien 21, 3170 SEM Oppstart: Uke 20, mandag d. 11 mai – 30/9…