Norges Bedriftsidrettsforbund

Norges Bedriftsidrettsforbund

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 14 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 17
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Hoveodden 200 Parkering og samlingsplass er Hove Camping…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 14 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets Høstserien i Bedriftsbowling starter…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Oppstart av Bedriftsbowling på…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
AVLYST! Kurs i selskapsdans med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Påmeldingsfrist: 7. Okt 2019
Nybegynnerkurset i selskapsdans er dessverre…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Innnefotballserie Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
Påmeldingsfrist: 30. Sep 2019
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…
Man 14 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 14 Okt
kl 19:00 - 21:00
Nybegynnerkurs i curling
Oslo bedriftsidrettskrets   Curling   Storengveien 28 Bli med på nybegynnerkurs i curling…
Man 14 Okt
kl 19:15 - 20:15
Avlyst! Swingkurs med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37
Påmeldingsfrist: 9. Okt 2019
Nybegynnerkurset i selskapsdans er dessverre…
Man 14 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80 Finnes det mange aktiviteter som krever mer…
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 15 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…
Tir 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 22:30
Innefotballserie 5ér Tønsberg
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hortensveien 7 Innefotball 5ér serie Tønsberg…
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 11. Okt 2019
Kanonballturnering 1Vi ønsker velkommen…
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 8. Okt 2019
Til høsten starter vi opp…
Ons 16 Okt
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal) Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…
Ons 16 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 16 Okt
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for alle klasser
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Middelthuns gate 19 Nordea inviterer til OBIK-bordtennisstevne:Dato:…
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 11. Okt 2019
Vi starter opp ny bedriftsserie i Cageball…
Ons 16 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 16 Okt
kl 21:00 - 22:30
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60 Innefotball 5ér serie Sandefjord…
Tor 17 Okt
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 19. Gimlevang rundt
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersbergveien 3 Velkommen til Gimlevang rundtArrangører:…
Tor 17 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 17 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 17 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 1, 17.-18. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 1,…
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Hvor: Kanonballserien spilles i…
Tor 17 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 11:00
ALTASTAFETTEN 2019 - En del av årets TV-aksjon
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6 ALTASTAFETTEN 2019Bedriftsidretten Troms og…
Søn 20 Okt
kl 16:00 - 20:30
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 4. Okt 2019
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…
Man 21 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 18
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Lunderød 42 Parkering og samlingsplass ved Asdal skole. Dette…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 21 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 21 Okt
kl 18:00 - 20:00
Volleyballserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Stadionveien 5 Når: Oktober - mars/aprilHvor: Kampene…
Man 21 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90 Innendørsfotball er en stadig…
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2 Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…
Man 21 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 21 Okt
kl 21:00 - 01:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 13. Okt 2019
Innendørsserie 2019-2020Harstad…
Tir 22 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 14:00
Åpningsturnering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Bowlingutvalget på Romerike inviterer til…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 1.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
Premieutdeling, ABIK Løpskarusell
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Hurdalsgata 23 Velkommen til premieutdeling i lokalene til…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Påmeldingsfrist: 22. Okt 2019
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 9
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Niende løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 23 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 2, 24.-25. oktober
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 2,…
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 18:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Påmeldingsfrist: 15. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 16:00
Harstad Cup
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Seljestadhallen
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 18:00
Vestfold Idrettsfestival
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Husebygrenda 60, Velkommen til årets morsomste turnering for…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 17:00
Alta bedriftsfotball 5er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 20. Okt 2019
Alta bedriftsfotball – fotballturnering 5er…
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 2. Okt 2019
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 28 Okt
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 28 Okt
kl 19:15 - 20:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 28 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 29 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 2.løp Birkenlund
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Heia snuplass Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 24. Okt 2019
Kanonballturnering 2Vi ønsker velkommen…
Ons 30 Okt
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 31 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 3, 31.oktober-1.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 3,…
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 1 Nov
kl 17:00 - 16:00
Skandinavisk idrettsfestival i Gøteborg
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Prioritet Serneke arena Akershus Bedriftsidrettskrets Skandinavisk idrettsfestival 2019PRIORITET…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Haaland Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Annet   Haaland Bedriftsidrettslag har igjen den store…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Lagcup i bedriftsbowling
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Bowlingutvalget ønsker velkommen til…
Lør 2 Nov
kl 11:00 - 21:00
Høst-Cup Mix-Volleyball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100
Påmeldingsfrist: 17. Okt 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 13. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Man 4 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 5 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 3.løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hauslandsveien Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16 Serien sparkes igang i november og avsluttes i…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 15. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Ons 6 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 18:00
Trappecupen - Løp 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Jonas Lies vei 65
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Nov
kl 17:30 - 22:00
SUSBIL - innefotball cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter Innefotball med SUSBILVelkommen til…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 4, 7.-8. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 4,…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 21:00
Lillehammer Indoor Cup
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45, Håkons hall
Påmeldingsfrist: 14. Okt 2019
Vi har gleden av å invitere til nok en…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugarhallen Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - bowling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 19:00 - 01:30
SYDVESTEN LørdagsCup - Cupfest
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fest   Høvleriet
Påmeldingsfrist: 31. Okt 2019
Velkommen til cupfest på…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 28. Okt 2019
Golfsimulatorserien på Steinkjer…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 11 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 11 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 12 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 4.løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 10
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Tiende og siste løp i Springkarusellen…
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 3
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Kanonballturnering 3Vi ønsker velkommen…
Ons 13 Nov
kl 17:55 - 19:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25