Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - mandager - dameparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 14
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Storesand Parkering og samlingsplass er ved Storesand…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti videregående
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - høstserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall Bli med i uhøytidelig kåring av…
Man 23 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
Hverdagsyoga - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24 Østfoldserien returnerer for sesongen…
Tir 24 Sep
kl 15:00 - 00:30
Varden Trimkarusell 14. løp Herkules-løpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 24 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 15. løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 24 Sep
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 17:00
Bli sprekere ute - tirsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 20, Jernbanens BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 20(stafett) Orientering…
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70 Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 18. Sep 2019
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 24 Sep
kl 20:00 - 20:00
Bowlingkarusell - individuell turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Nesseveien 2B BOWLINGKARUSELL HØSTEN 2019Tirsdag 10.…
Tir 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 18. Sep 2019
Når: Bedriftsserien i volleyball på…
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR Onsdag 25. september er det igjen klart for…
Ons 25 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke/kondisjon - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:30
O-løp Sør-Rogaland: Sandvedparken
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Sandnes ILLøpssted:…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 20, Stavsberg/Frøbergsberget
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 20Dato: Onsdag…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 6
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 25 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Lier, Gjellebekk Innbydelse 25.september
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Dancesation - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…
Ons 25 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 23:30
Høstserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1, 5132 Nyborg
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Bli med på Høstserien i Cageball -…
Tor 26 Sep
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 17. Dyrepark løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Dyreparkveien 1 Velkommen til Dyrepark…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Norheim
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Norheim Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 26 Sep
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…
Tor 26 Sep
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 19. Sep 2019
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…
Fre 27 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bankgata Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 30. Aug 2019
 **AVLYST! **Nordland Bedriftsidrettskrets…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 19:00
Trønderhallen Supercup
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Annet   Trønderhallen Levanger Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets Trønderhallen Supercup er en turnering for voksne…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 15:00
Finalespill og KM i golf 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Golf   Hellerudveien 51 Finalespill OBIK golf 2019 - Bærum GK…
Lør 28 Sep
kl 12:00 - 19:00
Generation Games Oslo
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Myntgata 2 VELKOMMEN TIL GENERATION GAMES!HVA SKJER?Unge som…
Søn 29 Sep
kl 08:00 - 23:00
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…
Man 30 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 15
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Natvigveien 1 Parkering er ved Kiwi Nedenes. Det er 8-10…
Man 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 12. Sep 2019
Håndballserien spilles i fra september til…
Man 30 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 30 Sep
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10 Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Forus stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Forus Sportssenter Vi gjentar suksessen!Klar for et kult og…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 8
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Åttende løp i Springkarusellen 2019.…
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 21. Sep 2019
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Hvor: Kanonballserien spilles i…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 2 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 2 Okt
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 21, Greveløkka, Ankerskogen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 21Dato: Onsdag…
Ons 2 Okt
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Høsten 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Påmeldingsfrist: 20. Sep 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Tor 3 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 3 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 3 Okt
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Stangelandsmarka (Nattløp)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Stangelandsmarka Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…
Fre 4 Okt
kl 15:00 - 18:00
NM Bowling, bedrift
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Velkommen til NM Bedriftsbowling 2019 på…
Man 7 Okt
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 16
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Groos Parkering og samlingsplass er på Groos i…
Man 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 7 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 8 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 8 Okt
kl 18:00 - 20:00
Carpetbowls: Haldenserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Tordenskjolds gate 4 En helt ny aktivitet!I oktober kjører vi i…
Tir 8 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 8 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 9 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 9 Okt
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 9 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 9 Okt
kl 20:00 - 22:00
Nattløp Orientering
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Drammen, Spiralen Innbydelse 9.oktoberArrangør: EltekNB!…
Tor 10 Okt
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 18. Aquarama løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Tangen 74 Velkommen til Aquarama…
Tor 10 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 16:00
Fotball: Grimsrudcup
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørliveien 128 Ikke gå glipp av tidenes første…
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12 Innebandyserien…
Søn 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…
Søn 13 Okt
kl 21:00 - 22:30
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Moldelivn 80 Finnes det mange aktiviteter som krever mer…
Man 14 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 17
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Hoveveien 100 Parkering og samlingsplass er i Hove Leir…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
Påmeldingsfrist: 15. Sep 2019
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Innnefotballserie Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
Kurs i selskapsdans med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg og danse?…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 25. Sep 2019
Oppstart av Bedriftsbowling på…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Høstserien i Bedriftsbowling starter etter…
Man 14 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 14 Okt
kl 19:00 - 21:00
Nybegynnerkurs i curling
Oslo bedriftsidrettskrets   Curling   Storengveien 28 Bli med på nybegynnerkurs i curling…
Man 14 Okt
kl 19:15 - 20:15
Swingkurs med Alexandra Kakurina - Nivå litt øvet
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg og danse?…
Man 14 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80 Finnes det mange aktiviteter som krever mer…
Tir 15 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 22:30
Innefotballserie 5ér Tønsberg
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hortensveien 7 Innefotball 5ér serie Tønsberg…
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 25. Sep 2019
Til høsten starter vi opp…
Ons 16 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 16 Okt
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for alle klasser
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Middelthuns gate 19 Nordea inviterer til OBIK-bordtennisstevne:Dato:…
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Vi starter opp Bedriftsserie i Cageball på…
Ons 16 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 16 Okt
kl 21:00 - 22:30
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60 Innefotball 5ér serie Sandefjord…
Tor 17 Okt
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 19. Gimlevang rundt
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Jegersbergveien 3 Velkommen til Gimlevang rundtArrangører:…
Tor 17 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 17 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Lør 19 Okt
kl 10:00 - 11:00
ALTASTAFETTEN 2019 - En del av årets TV-aksjon
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6 ALTASTAFETTEN 2019Bedriftsidretten Troms og…
Søn 20 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2 Link til utskriftvennlig invitasjonBåde…
Man 21 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 18
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Lunderød 42 Parkering og samlingsplass ved Asdal skole. Dette…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 21 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 21 Okt
kl 18:00 - 20:00
Volleyballserie
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Stadionveien 5 Når: Oktober - mars/aprilHvor: Kampene…
Man 21 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90 Innendørsfotball er en stadig…
Tir 22 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 14:00
Åpningsturnering
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Bowlingutvalget Romerike inviterer…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
Premieutdeling, ABIK Løpskarusell
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Hurdalsgata 23 Velkommen til premieutdeling i lokalene til…
Tir 22 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 9
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Niende løp i Springkarusellen 2019. Du kan…
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 23 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 17:00
Alta bedriftsfotball 5er turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 20. Okt 2019
Alta bedriftsfotball – fotballturnering 5er…
Lør 26 Okt
kl 10:00 - 18:00
Vestfold Idrettsfestival
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Husebygrenda 60, Velkommen til årets morsomste turnering for…
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør Amfi Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 27. Sep 2019
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 28 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 28 Okt
kl 19:15 - 20:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Tir 29 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 30 Okt
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 31 Okt
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…
Fre 1 Nov
kl 17:00 - 16:00
Skandinavisk idrettsfestival i Gøteborg
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Prioritet Serneke arena Akershus Bedriftsidrettskrets Skandinavisk idrettsfestival 2019PRIORITET…
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
Haaland Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Annet   Haaland Bedriftsidrettslag har igjen den store…
Fre 1 Nov
kl 19:00 - 20:00
Lagcup i bedriftsbowling
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Bowlingutvalget ønsker velkommen til…
Lør 2 Nov
kl 11:00 - 21:00
Høst-Cup Mix-Volleyball
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sandslivegen 100
Påmeldingsfrist: 26. Sep 2019
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Tir 5 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 22:00
Vinterserien i Ålesund
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sjømannsvegen 16 Det er enkelt å delta i…
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…
Ons 6 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 18:30
Trappecupen - Løp 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Jonas Lies vei 65
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen…
Tor 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 21:00
Lillehammer Indoor Cup
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45, Håkons hall
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Vi har gleden av å invitere til nok en…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - håndball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugarhallen Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - volleyball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - bowling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 09:00 - 17:00
SYDVESTEN LørdagsCup - curling
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Haugesund Bli med på høstens BESTE…
Lør 9 Nov
kl 19:00 - 01:30
SYDVESTEN LørdagsCup - Cupfest
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fest   Høvleriet
Påmeldingsfrist: 31. Okt 2019
Velkommen til cupfest på…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets Golfsimulatorserien på Steinkjer…
Man 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Tir 12 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 10
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Tiende og siste løp i Springkarusellen…
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 13 Nov
kl 17:55 - 19:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Vi har gleden av å kunne invitere lag til…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 20:00 - 22:00
Bli Sprekere Hverdags Yoga
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6
Bli sprekere - HverdagsYoga- Få mer…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
NÅR: Bedriftsfotballen på…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 52
Kurset består av 3 kurskvelder Onsdag…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Når: Bedriftsvolleyballserien på…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 21:00
Squash: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Praktisk informasjon:- Seriespill og kampene…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Dancesation
Nordland Bedriftsidrettskrets   Dans  
Beskrivelse: Morsom og energisk time med fengende…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftshåndball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball  
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Tennis - høstliga 2019
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6
ENNÅ NOEN LEDIGE PLASSEREffektiv…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsbowling 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsinnebandy 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsvolleyball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Bedriftsidretten har et populært…   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Vi inviterer til ny sesong med bedriftsbowling i…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Styrke 1
Nordland Bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Beskrivelse: Effektiv styrketreningsøkt…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Kristiansand   Bowling   Kartheia 5 Agder bedriftsidrettskrets
Spilledager og -tiderAlle kamper spilles i…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere - Spinning
Nordland Bedriftsidrettskrets   Sykling  
Beskrivelse: Spinning er en treningsform som alle…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere - Ute
Nordland Bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Effektiv og morsom kondisjon- og styrkeøkt…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere - Yoga
Nordland Bedriftsidrettskrets   Yoga  
Beskrivelse: Myk og rolig yoga for deg som vil…   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Fotballserie for studenter. Serien arrangeres i…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:30 - 09:30
Bli Sprekere Kragerø - UTE
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere i Studsdalen med Paola…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 19:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Velkommen til Terrengkarusellen i…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Notodden-Bevegelighetstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Notodden - Styrke
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 22:00
Mix-Volleyball serie 2019-20 Haukelandshallen
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haukelandshallen, St. Olavs vei 50
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 13:00 - 20:00
Leie treningstime HØSTEN 2019 (uke 36-51)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Bø - Bevegelighetsstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Bli Sprekere i Bø med Cathrine…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie & cup 2019-2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Stakkevollvegen 51
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere i Bø med Cathrine…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 16:30 - 23:30
Bowlingserien 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling - Sandsli og Bowling1 Vestkanten
Bedriftsliga - Bowling:Bli med på…   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 19:00 - 22:00
Bordtennis bedriftserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bordtennis  
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Tir 20 Aug
kl 06:00 - 17:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Søn 18 Aug
kl 17:30 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Fre 16 Aug
kl 14:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift høst 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Lør 10 Aug
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim Høst
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Trondheim Biljardsenter…   Les mer  
Ons 7 Aug
kl 17:00 - 22:00
Bedriftsbiljardserien Høst 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
NB! Informasjonskveld mandag 5. August kl 17.00…   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:30 - 22:30
5'er fotball Sommerserie Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Venusvegen 4
Seriespill i 5'er fotball på Kviltorpbanen 1x18…   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 15:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening og yoga!Vi tilbyr…   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 23:30
Harstadkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp  
GÅ, JOGG ELLER LØP – KORT…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball, seriespill 2019
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Hamar, Lillehammer, Kongsvinger, Gjøvik
Velkommen til årets serie i…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 22:00
Fotball 7-er serie herre & 5-er serie dame 201
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Invitasjon til bedrifts fotball serie & cup…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Lillehammer
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Elverum
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 01:00 - 23:59
Ti på Topp Hamar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Trim  
Ti på Topp 2019 starter 10.mai og varer til…   Les mer  
Fre 10 Mai
kl 00:00 - 23:59
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Hele Østfold
Årets turkampanje er tilbake! :D    Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 23:00
Bedriftsfotball i Molde 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   fannestrandvegen
Seriespillet gjennomføres i perioden mai…   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 00:00
Sommerserien 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Idrettsparken
Pris: Kr. 3.900,- (inkl. baneleie og…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:30 - 20:00
Golf i Arendal og Grimstad
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Golf   Agder bedriftsidrettskrets
Velkommen til å bli med på…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsgolf 2019 - serie og utslagscup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Golf   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80
Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 00:00 - 23:59
Gavekort, Ti på Topp Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Strømsveien 80
Enten det er naturopplevelsen, konkurransen, det…   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Mølleveien 9
Bedriftsfotball Fredrikstad Her kan du melde…   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
Fotball: Haldenserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18
Den nyoppstartede fotballserien i Halden er…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Ørebanen
Sted: Ørabanen Dekke: Gress Spilletid:…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball i Arendal og omegn
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Fotball   Østenbuveien 80 Agder bedriftsidrettskrets
Velkommen til å bli med på seriespill…   Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bodø Nu-ligaen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bedriftsfotball for alle! Hvilke bedrifter i…   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 17:30 - 19:30
Terrengkarusellen i Trondheim 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp  
Folkelig trim og umenneskelig…   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball 7er - Vestlandshallen 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Åsane Senter 58
Velkommen til sesongen 2019 i bedriftsfotball i…   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 16:00 - 23:00
Trondheim Bedriftsfotball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Fotballserien i Trondheim spilles på Eberg…   Les mer  
Man 8 Apr
kl 19:00 - 22:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmelding fotball - Uteserien Kr.sandFrist…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Man 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2019 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 13:00
Grisebakken Opp
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Ullandhaug
Grisebakken OPP 2019 er avlystVi trodde gamle og…   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 15:00
Bodøstafetten 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp  
Vi har gleden av å invitere til den andre…   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 10:00 - 15:00
Golf: The Finals 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf   Torsnesveien 16
THE FINALS RETURNERER!Hold av 21. september 2019…   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 09:00 - 13:30
O-løp høstmila
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Solbergelva, Nerdammen
  Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 10 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Pukerudlinna
Sted: Pukerudlinna (motbakkeløp)Lengde: ca…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne - A herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Schweigaardsgate 21
Gjensidige inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 20:30
Bordtennisstevne - C herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Oslo S
JIL Oslo inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Byheiene
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Byheiene
Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 13:00 - 18:00
Terrengkarusellen 2019 - 16. Tulla's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Bymarka
Velkommen til Tulla's…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Strømsø, Hellashytta
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør-Rogaland: Gausel
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: Equinor BILLøpssted:…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Skeievegen 100
DNB B.I.L innbyr til…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
Gå-Joggen løp 19, Vallset Gata
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp  
Gå-Joggen løp 19Dato: Onsdag…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 5
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80
Rennene foregår i rulleskiløype uten…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6
En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Kanonball - Gratis prøvekveld!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Kanonball - Gratis prøvekveld! Vi…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30
Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…   Les mer