Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Søn 17 Nov
kl 09:00 - 18:00
Marathonbowling
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 13. Nov 2019
Bowlingutvalget i Agder bedriftsidrett har gleden…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 18 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
skikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets  
Man 18 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 19 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 5.løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hauslandsveien Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 13:30
Romeriksmesterskap i bowling
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Turneringen er åpen for alle som…
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 20 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 21:30
Fotball inneserie 19/20 Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Fotball inne-serie 19/20 GrenlandVil du spille…
Tor 21 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 19:00
Trappecupen - Løp 3 & Pizzabuffet!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Lars Hilles gate 30
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen 2019…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 6, 21.-22. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 6,…
Tor 21 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 23 Nov
kl 09:00 - 12:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Lør 23 Nov
kl 11:00 - 16:00
Kretsmesterskap 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
Vi inviterer til Kretsmesterskap i…
Lør 23 Nov
kl 13:00 - 16:30
Ekstraordinært kretsting 23.november
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Styret i Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets…
Lør 23 Nov
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 7 MED FINALER, 23.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne med…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sem Sælandsvei 26 Universitetet i Oslo BIL inviterer til…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 25 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 26 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 6.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 17:30 - 18:30
Kurs i kart og kompass
Akershus Bedriftsidrettskrets   Annet   Hvamstubben 11 Gå ikke glipp av denne muligheten til…
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 18:30 - 19:30
Premieutdeling Ti på Topp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Annet   Hvamstubben 11 Mange har fått gode turopplevelser og…
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 26 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 4
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 21. Nov 2019
Kanonballturnering 4Vi ønsker velkommen…
Ons 27 Nov
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 2
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 27 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Tor 28 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 8, 28.-29. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 8,…
Tor 28 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 30 Nov
kl 08:30 - 19:00
Tromsø Cup 2019, 7-er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Påmeldingsfrist: 20. Nov 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Salten 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 12:00 - 14:00
Adventskarusell 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   BeskrivelseBedriftsidretten i Nordland arrangerer…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 7. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 2 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 3 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 3 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 3 Des
kl 18:00 - 22:00
Rapida Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 29. Nov 2019
Bedriftsidretten i Nordland og Rapida…
Tir 3 Des
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 4 Des
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Tor 5 Des
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 5 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 5 Des
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 9, 5.-6. desember
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 9,…
Tor 5 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 12:00
Sykkelsporten Vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Man 9 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 9 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 9 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 9 Des
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 9 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 10 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 10 Des
kl 20:00 - 21:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 10 Des
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 5
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 5. Des 2019
Kanonballturnering 5Vi ønsker velkommen…
Tir 10 Des
kl 21:00 - 23:00
Kanonballturnering 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 1. Des 2019
Kanonballturnering 1Vi ønsker velkommen…
Tor 12 Des
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 17:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Oslo S JIL Oslo inviterer til OBIK-bordtennisstevne: …
Tor 12 Des
kl 17:00 - 20:00
Bordtennisstevne for A-Herrer og B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Schweigaardsgate 21 Gjensidige inviterer til…
Tor 12 Des
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 10, 12.-13. desember
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 10,…
Tor 12 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 16 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 16 Des
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 16 Des
kl 18:00 - 23:00
Juleturnering 3v3 innebandy
Oslo bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ekeberg Idrettshall Vi gjentar suksessen fra i fjor og inviterer til…
Man 16 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 17 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 17 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 17 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 17 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Ons 18 Des
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 3
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Tor 19 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 31 Des
kl 23:00 - 23:30
Søknad om dispensasjon
Akershus Bedriftsidrettskrets   Klikk på "Påmelding" for…
Tor 2 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 11, 2.-3. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 11,…
Søn 5 Jan 2020
kl 19:00 - 21:00
Fotball: Vinterserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Dikeveien 28 OBS! KUN EN LEDIG PLASS IGJEN!Endelig blir det…
Man 6 Jan 2020
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere - Vår 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli med på Styrketrening og yoga - Nå…
Man 6 Jan 2020
kl 16:30 - 16:30
Bli Sprekere, styrke - Falkum
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ny runde med Bli Sterkere i Skien…
Man 6 Jan 2020
kl 17:00 - 21:00
Golf inne-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   Bedriftsidretten i Telemark inviterer til…
Man 6 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp Mandager 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Man 6 Jan 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 6 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 6 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Styrketrening for løpere 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Man 6 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
skikurs kurs 1
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   storås langrennsarena Mer skiglede med bedre teknikk! I samarbeid med…
Man 6 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 7 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 7 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere Tirsdager 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Vestfold Bedriftsidrettskrets Effektiv styrketreningsøkt som passer for…
Ons 8 Jan 2020
kl 16:00 - 17:00
Hverdagsyoga 1. kurs 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Frisklivssentralen - Inngang B. , Schwartsgt. 6, Idrettens hus
Ons 8 Jan 2020
kl 18:00 - 21:00
Turnering for bedrifter i volleyball 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekeberg Idrettshall NORGES VOLLEYBALLFORBUND OG OBIK INVITERER…
Ons 8 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
KM luftrifle og luftpistol 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Skyting   Kolsås KM luftrifle og luftpistol avvikles på…
Tor 9 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 9 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 12, 9.-10. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 12,…
Tor 9 Jan 2020
kl 19:00 - 23:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Nedre Dalgate Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 9 Jan 2020
kl 19:00 - 20:30
TBIK Skikarusell 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski   Bedriftsidretten i Telemark arrangerer 6 skirenn…
Tor 9 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 11 Jan 2020
kl 09:00 - 18:30
Randaberg Cup - fotball
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Randaberg Turnering for bedriftsidrettslag i Randaberg…
Lør 11 Jan 2020
kl 09:00 - 19:00
NM Bordtennis Bedrift
Telemark bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Akershus Bedriftsidrettskrets Telemark Bedriftsidrettskrets…
Man 13 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere Bugårdshallen - 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Bli Sprekere med fysioterapeut Juliane Næss…
Man 13 Jan 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 13 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 13 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 14 Jan 2020
kl 19:00 - 19:00
Yoga Sandefjord 11 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyskole, Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Ons 15 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
Yoga Horten 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Alva Yoga, Storgata 98 Kom på yoga etter jobb, og finn igjen…
Ons 15 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Ons 15 Jan 2020
kl 20:00 - 21:30
Bedriftsidrettens inneserie i 5'er fotball - Sande
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandarhallen, Husebygrenda 60 Vi har plass til 12 lag i årets serie! Vi…
Tor 16 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 13, 16.-17. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 13,…
Tor 16 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 20 Jan 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 20 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 20 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 21 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 21 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Squash 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash  
Påmeldingsfrist: 15. Jan 2020
BeskrivelsePraktisk informasjon:- Seriespill og…
Tir 21 Jan 2020
kl 19:00 - 21:00
KM miniatyr 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Skyting   SCHIBSTED TRYKK I NYDALEN KM miniatyr avvikles på Schibsted Trykk…
Ons 22 Jan 2020
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 4
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 22 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 23 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 23 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 14, 23.-24. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 14,…
Tor 23 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 25 Jan 2020
kl 09:00 - 14:00
Mix volleyballturnering
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekeberg Idrettshall For 26. gang inviteres alle bedrifts mix-lag til…
Man 27 Jan 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 27 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
Skikurs - kurs 2
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   storås langrennsarena Mer skiglede med bedre teknikk! I samarbeid med…
Man 27 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 28 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Ons 29 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 30 Jan 2020
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 30 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 15, 30.-31. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 15,…
Tor 30 Jan 2020
kl 18:00 - 22:00
Lillestrøms Høyeste Trappeløp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Stillverksveien 28 Torsdag 30. januar inviterer Scandic…
Tor 30 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Man 3 Feb 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 3 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 3 Feb 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 4 Feb 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 4 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Stavangers Høyeste - trappeløp
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Stavanger Velkommen til trappeløp i Stavangers…
Ons 5 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 6 Feb 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 6 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 16, 6.-7. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne, KM! Stevne nr…
Tor 6 Feb 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 7 Feb 2020
kl 19:00 - 15:00
Bowling - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2020
Turneringen er en singleturnering i klassene…
Lør 8 Feb 2020
kl 08:00 - 18:00
Curling - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Møllevanssveien 36
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2020
Dokumenter ifm curlingturnering lørdag 9.…
Lør 8 Feb 2020
kl 09:00 - 17:00
Volleyball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Møllevanssveien 36
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2020
Volleyball spilles i Idda Arena. Det konkurreres…
Lør 8 Feb 2020
kl 09:00 - 17:00
Fotball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Sørlandshallen
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2020
Sørlandets Idrettsfestival - fotballDet er…
Lør 8 Feb 2020
kl 11:00 - 19:00
Håndball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Jegersbergveien 3
Påmeldingsfrist: 13. Jan 2020
Hvert lag kan bestå av 12 spillere. Det er…
Man 10 Feb 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 10 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 10 Feb 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 11 Feb 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 11 Feb 2020
kl 19:00 - 21:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 13 Feb 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 13 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 17, 13.-14. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 17,…
Tor 13 Feb 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Ons 19 Feb 2020
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 5
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 19 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Tor 20 Feb 2020
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 20 Feb 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 18, 20.-21. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 18,…
Fre 21 Feb 2020
kl 17:00 - 19:00
BIB-Cup 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   BIB- Cup  
Påmeldingsfrist: 31. Jan 2020
BIB- cup arrangeres for 27.gang i 2020. Sett av…
Man 24 Feb 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter
Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…   Les mer  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Karmsund Idrettshall
Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…   Les mer  
Man 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Golfsimulatorserien på Steinkjer…   Les mer  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen
Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…   Les mer  
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting  
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81 Aust-Agder Bedriftsidrettskrets
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 16:30 - 17:30
Bli sprekere ute - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde
BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…   Les mer  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 21:00 - 01:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Innendørsserie 2019-2020Harstad…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer  
Søn 20 Okt
kl 16:00 - 20:30
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Hvor: Kanonballserien spilles i…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Vi starter opp ny bedriftsserie i Cageball…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal)
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Til høsten starter vi opp…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80
Finnes det mange aktiviteter som krever mer…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Høstserien i Bedriftsbowling starter…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Oppstart av Bedriftsbowling på…   Les mer  
Søn 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Innebandyserien…   Les mer  
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…   Les mer  
Ons 2 Okt
kl 18:00 - 22:00
Curlingserien - Høsten 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…   Les mer  
Man 30 Sep
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10
Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…   Les mer  
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Håndballserien spilles i fra september til…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 23:30
Høstserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1, 5132 Nyborg
Bli med på Høstserien i Cageball -…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Dancesation - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B
Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke/kondisjon - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Onsdag 25. september er det igjen klart for…   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Når: Bedriftsserien i volleyball på…   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70 Agder bedriftsidrettskrets
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24
Østfoldserien returnerer for sesongen…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
Hverdagsyoga - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - høstserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
Bli med i uhøytidelig kåring av…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti videregående
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - mandager - dameparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Vi har gleden av å kunne invitere lag til…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
NÅR: Bedriftsfotballen på…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Når: Bedriftsvolleyballserien på…